Mobil Bankacılık

Mobil Bankacılık
leftmenubottom

Tüm Bank Asya bireysel/kurumsal İnternet Şubesi kullanıcıları, mevcut şifre ve parolaları ile AsyaMobil Şubemizi kullanabilirler.

Avantajlar

  • AsyaMobil Şubemizi kullanarak bankacılık işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • AsyaMobil Şubemizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.
  • AsyaMobil Şubemizden tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz hizmet alabilir.

Yetkilendirme

Bireysel kullanıcılar, hesapları üzerinden gerçekleştirecekleri tüm işlemler yetkili olup ayrıca bir yetkilendirmeye gerek bulunmamaktadır.

Tüzel kişilik adına AsyaMobil Şubesi'ni kullanacak her bir kullanıcı için yetkilendirme yapılmalıdır.

Hesap Yetkisi

İnternet Şubemizde Kişisel Bilgiler/Tanımlamalar menüsünde yer alan Hesap Yetkileri sayfasını kullanarak, istediğiniz hesaplarınız için izleme yetkisi tanımlayabilir ya da hesabınızı tamamen Mobil Şube kullanımına kapatabilirsiniz.

İzleme yetkisi olan hesaba tekrardan işlem yetkisi vermek veya Mobil Şube kullanımına kapalı hesabınızı tekrardan kullanıma açtırmak için bireysel müşterimiz Alo Asya’ya şubelerine, kurumsal müşteri ise şubelerine başvurmalıdır.

Limit Yetkisi

İnternet Şubemizde Kişisel Bilgiler/Tanımlamalar menüsünde yer alan Limit Yetkileri sayfasını kullanarak EFT, Havale ve Döviz Alış-Satış işlemlerindeki günlük işlem limitinizi azaltabilirsiniz.

Belirlenen limitleri artırmak için, bireysel müşterimiz 0850 222 4 888 numaralı Alo Asya'ya, kurumsal müşteri ise şubelerine başvurmalıdır.

Zaman Yetkisi

İnternet Şubemizde Kişisel Bilgiler/Tanımlamalar menüsünde yer alan Zaman Yetkileri sayfasını kullanarak belirleyeceğiniz zaman diliminde Mobil Şube kullanıma kapatabilirsiniz.

Belirlenmiş zaman diliminden önce zaman yetkinin kaldırılması için, bireysel müşterimiz Alo Asya'ya, kurumsal müşteri ise şubelerine başvurmalıdır.

AsyaMobil Şubemiz ile ilgili her türlü sorunuz ve teknik destek için 0850 222 4 888 Alo Asya'yı arayabilirsiniz.

Şubesiz Kanallarımız