Sigorta Ürünleri

Tüm Sevdikleriniz Güvence Altında
Işık Sigorta acentesi olan Bank Asya şubelerinden yaptırabileceğiniz Kasko, Trafik, Ferdi Kaza, Konut, Zorunlu Deprem, İşyeri, Nakliyat, Mühendislik ve Sağlık Sigortaları ile eviniz, işyeriniz, aracınız ve sevdikleriniz güvence altında.
 • Eğitim Güvence Sigortası

  Eğitim çağındaki çocuklara yönelik bu sigorta ile, Sigortalının başına gelebilecek herhangi bir kaza sonucunda vefatı veya daimi sakat kalması halinde, çocuğun eğitim masraflarını, poliçede belirlenmiş limitler ile sınırlı olmak üzere, Ferdi Kaza Sigortası Genel şartları dahilinde güvence altına alan bir sigorta poliçesidir.

  Detaylı Bilgi
 • Konut Sigortası

  Bank Asya şubelerinden yaptırabileceğiniz Konut Paket Sigortası ile yaşadığınız mekanı yangın, yıldırım ve infilak kaynaklı maddi zararlara karşı güvence altına alabilir, hırsızlık gibi ek teminatlar ile konutunuza tam koruma sağlayabilirsiniz.

  Detaylı Bilgi
 • Sağlık Sigortaları

  Bank Asya şubelerinden yaptırabileceğiniz Sağlık Sigortanız ile yurt içinde veya yurtdışında, limitli veya limitsiz, ister ferdi ister aile üyelerinizle birlikte ya da gruplar halinde sağlık sigortanızın teminatlarından yararlanabilirsiniz.

  Detaylı Bilgi
Şubesiz Kanallarımız